Sek. Men. Dato' Haji Abdul Samad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDASA

HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

meh tolong aku

Go down 
HelmiAzizi
sir_shay
amoisszz
TimoisT
Mr BoneZ
KiD
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female
Number of posts : 313
Humor : Psycho Biatch
Job/hobbies : Silent Killer/Scratch myself

meh tolong aku - Page 2 Empty
PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 1:43 pm

KiD wrote:

ni yang aku x ske ni... yang ko tau nak salah kan laki je... korang tu best sangat ke?? sempurna??bila kapel bukan main protect dah putus ko main sebat je nak cakap salah sape.. fikir sebelum tulis...bukan main tulis ikut ske je.. bounce

Ala.. konklusi nyer... salah dua-dua pihak... ttp tade solution... jalan yg terbaik lupekan..bina hidup baru.. Sudeee... albino
Back to top Go down
http://student.cyber.mmu.edu.my/~v3117237/
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male
Number of posts : 334
Humor : Development
Job/hobbies : Web Developer

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 19, 2007 1:52 pm

TimoisT wrote:
KiD wrote:

ni yang aku x ske ni... yang ko tau nak salah kan laki je... korang tu best sangat ke?? sempurna??bila kapel bukan main protect dah putus ko main sebat je nak cakap salah sape.. fikir sebelum tulis...bukan main tulis ikut ske je.. bounce

Ala.. konklusi nyer... salah dua-dua pihak... ttp tade solution... jalan yg terbaik lupekan..bina hidup baru.. Sudeee... albino

bukan setakat bina hidup baru jer wei.. kesalkan perbuatan yg lalu.. kompom hidup bahagia jer lepas tu.. ehhehe
Back to top Go down
http://www.bestpunya.com
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male
Number of posts : 108

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 23, 2007 5:51 pm

lawak la korang nih..hehhehe..btw aku setuju gak sebenarnye kenapa pompuan PERLU pandang MATERIAL..ye la kan...cinta saje bukan boleh menjamin masa depan..nak kencing pon kena bayar beb...cume kaum pompuan..jgn pandang harta tu terlalu taksub sangat la..nak yg kaya2 gile babi...ape yg penting..lelaki tu MAMPU..sayang kat diri korang..ikhlas ahhaha itu just pandangan peribadi aku la
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 2:22 am

HelmiAzizi wrote:
lawak la korang nih..hehhehe..btw aku setuju gak sebenarnye kenapa pompuan PERLU pandang MATERIAL..ye la kan...cinta saje bukan boleh menjamin masa depan..nak kencing pon kena bayar beb...cume kaum pompuan..jgn pandang harta tu terlalu taksub sangat la..nak yg kaya2 gile babi...ape yg penting..lelaki tu MAMPU..sayang kat diri korang..ikhlas ahhaha itu just pandangan peribadi aku la

Ikut fitrah yg sepatutnyer la kan.. Nie ape yg aku belajaq la... Dr sumber2 yg bole dipercayai.. MAMPU tuh.. khas utk lelaki yg btul2 ready nk jd husband..coz MAMPU tuh maksud..lelaki yang MAMPU tanggung seluruh keluarga, tanpa mengharapkan bantuan dari si isteri.. melainkan atas kerelaan isteri tuh sendiri.. lg.. org tuh ckp... Seelok-eloknyer..biar la lelaki tuh berpendapatan lebey skit dr si isteri.. ikut standard la.. coz khuatir n nk mengelakkan penderhakaan... Kan si perempuan nie kuat skit mengungut, membebel n mengungkit.. Nie aku dpt atas kajian yerk... Kalau salah.. buat2 masuk telinga kiri..kuar telinga kanan..

Hahahahaha.. gile muhasabah aku kan... lol!
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 5:05 am

thats a fact..MAMPU zahir dan batin mmg syarat utama..untung badan dapat yg berkemampuan lebih alhamdulillah..kalau tak, dapat yg sederhana pon dah bagus dah..tak jadi masalahkan?..jgn yg serba serbi xmampu..pompuan pon ade kehendak,apatah lagi bile dah jadi isteri..takkan nak duduk dalam umah buruk beb..gua pon x nak...sebab tu aku berusaha keras ke arah tu..aku xmo nanti bile sampai tahap dah terima seruan untuk aku kawen aku xde apa2 y nak disediakan untuk kesenangan keluarga aku..bak kata org tua2..sediakan payung sebelum hujan..its just my humble thoughts...
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 11:01 am

HelmiAzizi wrote:
thats a fact..MAMPU zahir dan batin mmg syarat utama..untung badan dapat yg berkemampuan lebih alhamdulillah..kalau tak, dapat yg sederhana pon dah bagus dah..tak jadi masalahkan?..jgn yg serba serbi xmampu..pompuan pon ade kehendak,apatah lagi bile dah jadi isteri..takkan nak duduk dalam umah buruk beb..gua pon x nak...sebab tu aku berusaha keras ke arah tu..aku xmo nanti bile sampai tahap dah terima seruan untuk aku kawen aku xde apa2 y nak disediakan untuk kesenangan keluarga aku..bak kata org tua2..sediakan payung sebelum hujan..its just my humble thoughts...

Yurp..itu syarat yg utama kalau nk kawen.. Hehehehehe, bole jek kalau nk pk psl kawen.. tp.. PK jek la... sesambil tuh... mmg kene sediakan payung sblm hujan. Tp, skarang nie byk sgt org kawen mude, persediaan tak byk.Maybe.. nk ngelak maksiat kot.. Sbb kalau da ikut Hukum, jd Wajib da tuh... Hehehehe. Aku just ade pengalaman pon based on kalangan sedara aku..

Mamat nie kawen time umur die 22.. 10 thn lepas(aku rase skarang umur camtuh tuh da jd standard nk kawen)... skarang br die rase menyesal, sbb kawen ikut kehendak hati time tuh, tade persediaan yg dibuat, n die bole bgtau aku satu statement yg sgt2 menggelikan perut aku..hehehe. Die ckp die tk puas dok jd org bujang, tk dpt nk kumpul aset dulooo sblm kawen. At last skarang die da bercerai.. Rase cam sengal pon ade gaks mamat nie... ikut suke jek nak main2 dgn Kawen nie... (kesian kart anak die 4 org tuh)Haish.. scratch
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 1:06 pm

part tu la yg tak best....kadang2 bile kite tanye org laki ni..
"ko bile nak kawen?" konfem dia ckp " lek la dulu..tak puas enjoy nih" tapi bile ko pk pk balik kadang2 ade betulnya..nanti dah kawen nak enjoy gile2 mana bole ye tak?? gile anak bini nak campak mana sia??? khahkahkahkahkahkahkahkaaaha btol tak??
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 6:55 pm

HelmiAzizi wrote:
part tu la yg tak best....kadang2 bile kite tanye org laki ni..
"ko bile nak kawen?" konfem dia ckp " lek la dulu..tak puas enjoy nih" tapi bile ko pk pk balik kadang2 ade betulnya..nanti dah kawen nak enjoy gile2 mana bole ye tak?? gile anak bini nak campak mana sia??? khahkahkahkahkahkahkahkaaaha btol tak??

saspek ah.. ko pandai berkata2 ha.. haha.. betol plak tu.. hhehehe
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 8:03 pm

aku berckp dengan mende yg terjadi...kawan2 aku yg kawen muda..ramai yg dah bercerai sebab dia/bini x puas enjoy dan juga kesempitan wang...nak kawen ni pikirla masak2..sape pasangan kita..tetapkan hati kalau nak kawen..bersedia zahir n batin...tinggalkan mana2 yg tak patut tu...insyallah bahagia..
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 8:11 pm

HelmiAzizi wrote:
aku berckp dengan mende yg terjadi...kawan2 aku yg kawen muda..ramai yg dah bercerai sebab dia/bini x puas enjoy dan juga kesempitan wang...nak kawen ni pikirla masak2..sape pasangan kita..tetapkan hati kalau nak kawen..bersedia zahir n batin...tinggalkan mana2 yg tak patut tu...insyallah bahagia..

oo.. bagusla ko ni bagi pendapat berdasarkan pengalaman orang.. aku saspek ah.. haha
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 11:19 pm

hahahah terasa mcm dr fadzilah kamsah bagi lecture plak...hahahaha adoi la tah hape hape la helmi ni
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 10:56 am

HelmiAzizi wrote:
hahahah terasa mcm dr fadzilah kamsah bagi lecture plak...hahahaha adoi la tah hape hape la helmi ni

ehehe.. ko macam pelaak pon ader gak.. bukan dokter.. helmi.. yg raja lawak tu.. Smile
Back to top Go down
amoisszz
Moderator
Moderator
amoisszz

Female

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 1:46 pm

K lar, den nak kasi pendapat den lak.. Smile

mmg remaja sekrg suke enjoy..n mmg btul gak sape yg kawen mude ni slalunya x kekal...
tp cube korang fikir, drpd dieorg melakukan prkara mksiat tnpa sbrg ikatn, baik dieorg kawen jek...x der la org lain nak mengate..n maka terhindar la mksiat or zina2 ni...

den pun ade sorang kawan yg kawen mude..alhamdullah die berubah drpd x bertudung kepada bertudung...
so di situ ade gak benda yg positif kawen awal nie...
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 4:22 pm

amoisszz wrote:

mmg remaja sekrg suke enjoy..n mmg btul gak sape yg kawen mude ni slalunya x kekal...
tp cube korang fikir, drpd dieorg melakukan prkara mksiat tnpa sbrg ikatn, baik dieorg kawen jek...x der la org lain nak mengate..n maka terhindar la mksiat or zina2 ni...

den pun ade sorang kawan yg kawen mude..alhamdullah die berubah drpd x bertudung kepada bertudung...

Heks... tade la.. aku tk rase pasai kawen..org tros nk pakai tudung.. maybe..husband die yg suruh (da jd wajib tuh).. n maybe jgk derg mmg da niat camtuh.. so jalan kan..

Neway..based on pengalaman aku sendiri la.. tudung nie.. sendiri nyer hati nak pakai tk.. dat's y.. "tepuk dada, tanya selera".. kalau rase tk ready..jgn main2 kan tudung tuh.. kejap bukak.. kejap pakai. Neway..cam aku.. mmg since aku kart SDASA lg.. sape kenai aku..depa sume tau aku mmg free hair...da lame.. byk jek pon yg tau.. aku selalu turun latihan hoki.. selalu dgn short aku.. mmg aku dulu ala2 boy-ish style (psl tudung la Ustzh Zabedah aibkan aku dpn bdk2 lelaki ramai2 sebelah clas aku.. just psl gamba aku kart sunway, pakai jeans [labuh k] n cardigans affraid ... Hahahahah..Asri ade time tuh)... Sbb tuh.. ramai ckp, aku nie generasi makcik aku (Cikgu Zalena)..bole tk? APe punye fitnah ntah.. da dpt dosa..Hahahaha

Then.. start akhir thn 2005 (bln 10 nie genap 2 thn).. aku dgn sendiri nyer nk pakai tudung.. tade citer dgn sesape..tros jek pakai..time tuh tgh exam week...hahahaah.. phm2 jekla.. sume dok tanyer... derg igt aku berkabung..bole tk? Hahahaah... so far... tros terang aku ckp.. mmg aku da ready nk pakai..sampai sekarang.. n sejak da pakai..ape jek nk buat..pk byk kali.. Hahahaha... tp perangai aku ttp same.. "Psycho Laugher".. tk pon org panggil aku "Sub-Woofer".. Kejissss! scratch

Itu la citer saye..sekian, terima kasih. cheers
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 4:53 pm

TimoisT wrote:
amoisszz wrote:

Heks... tade la.. aku tk rase pasai kawen..org tros nk pakai tudung.. maybe..husband die yg suruh (da jd wajib tuh).. n maybe jgk derg mmg da niat camtuh.. so jalan kan..

Neway..based on pengalaman aku sendiri la.. tudung nie.. sendiri nyer hati nak pakai tk.. dat's y.. "tepuk dada, tanya selera".. kalau rase tk ready..jgn main2 kan tudung tuh.. kejap bukak.. kejap pakai. Neway..cam aku.. mmg since aku kart SDASA lg.. sape kenai aku..depa sume tau aku mmg free hair...da lame.. byk jek pon yg tau.. aku selalu turun latihan hoki.. selalu dgn short aku.. mmg aku dulu ala2 boy-ish style (psl tudung la Ustzh Zabedah aibkan aku dpn bdk2 lelaki ramai2 sebelah clas aku.. just psl gamba aku kart sunway, pakai jeans [labuh k] n cardigans affraid ... Hahahahah..Asri ade time tuh)... Sbb tuh.. ramai ckp, aku nie generasi makcik aku (Cikgu Zalena)..bole tk? APe punye fitnah ntah.. da dpt dosa..Hahahaha

Then.. start akhir thn 2005 (bln 10 nie genap 2 thn).. aku dgn sendiri nyer nk pakai tudung.. tade citer dgn sesape..tros jek pakai..time tuh tgh exam week...hahahaah.. phm2 jekla.. sume dok tanyer... derg igt aku berkabung..bole tk? Hahahaah... so far... tros terang aku ckp.. mmg aku da ready nk pakai..sampai sekarang.. n sejak da pakai..ape jek nk buat..pk byk kali.. Hahahaha... tp perangai aku ttp same.. "Psycho Laugher".. tk pon org panggil aku "Sub-Woofer".. Kejissss! scratch

Itu la citer saye..sekian, terima kasih. cheers

hahaha.. affraid jocolor geek geek afro Wink Embarassed silent pirat cheers santa santa
Back to top Go down
amoisszz
Moderator
Moderator
amoisszz

Female

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 3:19 pm

den nak citer sket ar sal kwn den sorang nie... Rolling Eyes

kwn den ni pempuan, die sorang yg pendiam,x der la pendiam sgt, sedikit pasif, pemalu n tu jek lar..
die ni ade sorang balak, sekang ni keje kat KL..
den dah dgr byk citer sal kwn den nie..ade yg ckp die ni dah x suci lagi..
biar pun die bukan lar kwn rapat sgt ngan den tp den suke usik die, bab die ni pemalu..
tp x tau ar kan, diam2 berisi..
den dpt tau gak dr sumber2 yg leh dipercayai..dieorg ckp penah tenmpk gmbar kwn den ni sekatil ngan balak die nie..den x tau ape yg dah belaku sbnrnye..tp den sedih lar bab die ni kwn den..
nak salah kan si balak die nie, x leh gak..kalu nak salahkan kwn den nie,pun x leh gak..senang citer kedua2nyer salah..
kenape lar kwn den ni lemah sgt..
kenape lar balak die ni amik kesempatan kat kwn den yg lemah jiwa dan raga die..

kwn den ni sggp wat ape saje tuk balak die nih, kalu balak dia suruh terjun lubang jamban, mgkin die sggup terjun kot..
si balak ni lak asyik nak amik kesempatan jek kat kwn den nie, memtang2 lar kwn den sorang yg BAIK sgt, lgsung x tau nak menolak..heh...

sekang nih, hmpir tiap2 mggu asyk bekepit jek ngan balak die nie, kalu seblm nih balak die keje kat mlaka, tu pun dah slalu dating, nikan nun jauh kat KL tu..lagi lar...
sekang tiap2 ari isnn kompom kwn den ni x dtg clas..
den x tau ar nak wat ape ngan kwn den sorang nie... scratch

APE PENDAPAT KORANG BERDASARKAN CERITA DEN NI..... Wink
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 5:43 pm

amoisszz wrote:

kwn den ni pempuan, die sorang yg pendiam,x der la pendiam sgt, sedikit pasif, pemalu n tu jek lar..
biar pun die bukan lar kwn rapat sgt ngan den tp den suke usik die, bab die ni pemalu..
den dpt tau gak dr sumber2 yg leh dipercayai..dieorg ckp penah tenmpk gmbar kwn den ni sekatil ngan balak die nie..den x tau ape yg dah belaku sbnrnye..tp den sedih lar bab die ni kwn den..
nak salah kan si balak die nie, x leh gak..kalu nak salahkan kwn den nie,pun x leh gak..senang citer kedua2nyer salah..
kenape lar balak die ni amik kesempatan kat kwn den yg lemah jiwa dan raga die..

kwn den ni sggp wat ape saje tuk balak die nih, kalu balak dia suruh terjun lubang jamban, mgkin die sggup terjun kot..
si balak ni lak asyik nak amik kesempatan jek kat kwn den nie, memtang2 lar kwn den sorang yg BAIK sgt, lgsung x tau nak menolak..heh...

sekang nih, hmpir tiap2 mggu asyk bekepit jek ngan balak die nie, kalu seblm nih balak die keje kat mlaka, tu pun dah slalu dating, nikan nun jauh kat KL tu..lagi lar...

No comment..memasing da besar..ade otak..WARAS laks tuh... sume bole beza mane baik.mane buruk..ape pon..aku leh ckp.. Kwn ko tuh pendek akal.. Itu jek.

Ape2 pon..same2 la berdoa.. harap die tak simpang jauh lg... maseh ade jalan nk taubat.
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 4:08 pm

amoisszz wrote:

kesimpulannyer korang2 sebagai girl jangan ikut macam dia la.. okeY? silent
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 04, 2007 1:19 pm

Hahahaha.. memasing waras... klu bole..sape yg nk jd camtuh kan..sume nk bersih..tp kengkwn..amek jekla cite tuh sebagai iktibar.. mane yg bole tlg betulkan jalan org2 camtuh..betulkan.. bkn pndg hina.. die manusia gaks... afro cheers
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 04, 2007 4:45 pm

TimoisT wrote:
Hahahaha.. memasing waras... klu bole..sape yg nk jd camtuh kan..sume nk bersih..tp kengkwn..amek jekla cite tuh sebagai iktibar.. mane yg bole tlg betulkan jalan org2 camtuh..betulkan.. bkn pndg hina.. die manusia gaks... afro cheers

scratch tol tu.. ade otak kena a pakai.. hehehe cheers
Back to top Go down
amoisszz
Moderator
Moderator
amoisszz

Female

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 04, 2007 6:13 pm

btul tu..diorg manusia gak..ki x leh nak pulau kan die..
mesti ade sebab kenape leh jadi camtu...

lepas den dgr citer yg mcm2 sal kwn den nie...
hati asyk nak ty jek kwn den nie..
ape sebenar nyer yg dah jadi..
betul ker sume nyer tu... Mad

den direct ngan kwn den nie..
den citer kat die ape yg den dah dengar..

menangis die... Sad
kesian den tengok dia...

dia ckp dia x wat pun tu sume...
gambar atas katil tu, sebenarnye kat umah balak die..family balak die sume nyer ade kat situ...
dia x wat paper pun...menangis die dgr sambil citer kat den..

tp sebenar nyer, sume mmg salah die..
die telah melakukan sesuatu perkara yg bleh menimbulkan fitnah.. Neutral
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 05, 2007 2:53 pm

Shocked tapi mana tau.. Suspect die nak cover jer kat ko.. silent
Back to top Go down
ferhan83e
Novice
Novice
ferhan83e

Male
Number of posts : 5

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 06, 2007 12:59 pm

amoisszz wrote:
leh den sambung x citer korang nie... Smile

Yg pntg skrg nie, laki sume nyer same..x leh dpecayai..

den nak ty la korang sume..
stiap laki yg den kenal, first2 kenal kemain puji-pujian dia kat den tp kalu den tolak permintaan dia, kemain lg dia kutuk den.. Evil or Very Mad
TEMASUK MY XBF Evil or Very Mad

NAPE YEK... scratch scratch scratch

ni aku punye pendapat
klu girl bole ckp "laki sume nyer same..x leh dpecayai.." bagi aku "pompoan pon same gak,tkle caye gak" ...tapi tak sume either laki or pompoan tk le caye,takkan mak ayah kite pon tak caye gak huhuhu darah daging sendiri tkkn tk caye gak kut...so tkle nak salahkan sebelah pihak je, dari pengalaman aku lepas Very Happy dalam dunia ni tkde sape yg perfect
Back to top Go down
http://ferhan83e.deviantart.com
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 06, 2007 6:23 pm

aha.. tak leh nak cakap aper pasal laki ngan pompuan asyik fikir yg sama jer kat masing2.. scratch
Back to top Go down
amoisszz
Moderator
Moderator
amoisszz

Female

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 09, 2007 4:54 pm

ferhan83e wrote:
amoisszz wrote:
leh den sambung x citer korang nie... Smile

Yg pntg skrg nie, laki sume nyer same..x leh dpecayai..

den nak ty la korang sume..
stiap laki yg den kenal, first2 kenal kemain puji-pujian dia kat den tp kalu den tolak permintaan dia, kemain lg dia kutuk den.. Evil or Very Mad
TEMASUK MY XBF Evil or Very Mad

NAPE YEK... scratch scratch scratch

ni aku punye pendapat
klu girl bole ckp "laki sume nyer same..x leh dpecayai.." bagi aku "pompoan pon same gak,tkle caye gak" ...tapi tak sume either laki or pompoan tk le caye,takkan mak ayah kite pon tak caye gak huhuhu darah daging sendiri tkkn tk caye gak kut...so tkle nak salahkan sebelah pihak je, dari pengalaman aku lepas Very Happy dalam dunia ni tkde sape yg perfect

camnih lar....
senang citer x kire laki ker pempuan, kita x leh nak percaye 100%.... bounce
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: meh tolong aku   meh tolong aku - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down

meh tolong aku
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next