Sek. Men. Dato' Haji Abdul Samad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDASA

HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...

Go down 
krug3r7
ir_zahari
TimoisT
amoisszz
Mr BoneZ
HelmiAzizi
mas niza
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male
Number of posts : 145

sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 5:56 pm

KarlGon wrote:
korang kenal tak cikgu zulkifli? dulu kitaorang selalu kutuk dia.. tapi sebenarnyer dia best gile.. cool oo

cikgu zul yang badan dia besar & berisi tu ek??? berani ko kutuk pak cik aku tue...
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male
Number of posts : 108

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 5:59 pm

aku tau perasaan ko...aku pon sama, tah ape tah diorang dengki sampai buat cerita mcm tu ye tak? bukan stakat student je yg dengki2 ni..cikgu pon sama..tapi pasal cikgu rozulan tu aku rasa mcm penah blaja ngan dia kejap..sebelom cikgu lain amik alih..mmg mamat tu cool, cume kadang2 org amik advantage sebab dia jarang nk marah...aku yg bekap aku dulu cikgu ape eh nama dia yg jaga library tu...lupa..entah la..patutnya golongan pendidik bagi contoh baik dari segi percakapan mahupon tingkahlaku..tapi sebaliknya..nak salahkan sape ye tak? aku xberdendam ngan cikgu2 ni..kalau jumpe dorang aku still tego mcm biasa...cume perasaan x puas ti tu masih ade lagik la..ye la kan, kite xde salah ape2 dan dan nak buat kite mcm tu..entahlah...
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 6:00 pm

TimoisT wrote:
ir_zahari wrote:

u deserve utk jawatan tue... kalau x, aku dgn aqidah dah lama bagi jawatan tue kat org lain... aku pun nak ucapkan thanx a lot kat batch ko sbb organize the very happening event utk pengawas batch2 aku... mmg happening... cuma aku kurang sihat that time & x dpt join beberapa aktiviti yg korang sediakan... tapi mmg happening & fantastic... thanx a lot...

Hoooo.. korg ke yg suggest kan? Ko tatau zack.. bile jawatan tuh diumumkan.. aku mmg tayah ckp la... sbb bapak terkejut.. sbb aku kan tk menonjol.. cam org itu (i think you know her).

Kan pas korg bgtau psl jawatan2 tuh... naik form 5... gile die dgn geng lain (geng2 baik aku time form 4 gaks).. Back-stab.. Gile ape? Psl jawatan pon nk gado2.. tk professional.. end-up.. form 5.. aku satu click dgn Ketua prefect pompuan, Nanu (dan seangkatan kami).. n jgk satu click dgn ketua pelajar time tuh, Dayat. Serious sonok lepak dgn derg.. even bkn dak Science...

p/s: Ala.. most of bdk sains batch aku.. bkn sume bgs pon.. baget jek.. aku pon terasa satu kesilapan amek science xtreme. geek

sape plak yang nak suggest lagi kalau bukan aku dan exco tertinggi time tue... pening gak... bertelagah dlm bilik meeting... aku x brape kenal siapa yg ko mention yang menonjol tue??? tapi in term of creadibility, ape yg kitorang pilih time tue mmg berkelayakan la... xkira la diorang amik kelas mana pun... ko kenal dgn waheeda yg tinggi cam model tue??? dia la ni bertambah lawa and tinggi... sebijik macam model... lawa giler...
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female
Number of posts : 313
Humor : Psycho Biatch
Job/hobbies : Silent Killer/Scratch myself

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 6:58 pm

ir_zahari wrote:

sape plak yang nak suggest lagi kalau bukan aku dan exco tertinggi time tue... pening gak... bertelagah dlm bilik meeting... aku x brape kenal siapa yg ko mention yang menonjol tue??? tapi in term of creadibility, ape yg kitorang pilih time tue mmg berkelayakan la... xkira la diorang amik kelas mana pun... ko kenal dgn waheeda yg tinggi cam model tue??? dia la ni bertambah lawa and tinggi... sebijik macam model... lawa giler...

Erh.. minah tuh mmg lawa la.. die bdk dok Berek Polis kart bandar PD.., die mmg sejak skolah rendah lg.. mmg hot chicks... tp since die masuk sdasa... die kurg skit.. maybe sbb die masuk lambat n tk tonjolkan diri die..

Tapi..seyes aku ckp ko.. die mmg cantik n baik. Very soft spoken person.

Regarding da person yg aku ckp, tk abes2 dok dengki dgn kami2 exco tertinggi tuh.. aku mmg da let her.. bygone be bygone.. tapi.. kalau kenang balik time skolah.. rase nk tergelak pon ade gaks.. tatao nape die nk being soooo not professional time tuh. Neway..skarang minah tuh da berjaya pon,.. d ade kerjaya yg tetap, yg menjamin mase depan die.. N da ade BF baru..(arituh dok dtg kedai bpk aku.. tanyer psl aku..). geek
Back to top Go down
http://student.cyber.mmu.edu.my/~v3117237/
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male
Number of posts : 334
Humor : Development
Job/hobbies : Web Developer

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 7:23 pm

ir_zahari wrote:
KarlGon wrote:
korang kenal tak cikgu zulkifli? dulu kitaorang selalu kutuk dia.. tapi sebenarnyer dia best gile.. cool oo

cikgu zul yang badan dia besar & berisi tu ek??? berani ko kutuk pak cik aku tue...

aku kutuk eh? cuber ko baca betol2.. tongue
Back to top Go down
http://www.bestpunya.com
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 8:39 pm

TimoisT wrote:
ir_zahari wrote:

Erh.. minah tuh mmg lawa la.. die bdk dok Berek Polis kart bandar PD.., die mmg sejak skolah rendah lg.. mmg hot chicks... tp since die masuk sdasa... die kurg skit.. maybe sbb die masuk lambat n tk tonjolkan diri die..

Regarding da person yg aku ckp, tk abes2 dok dengki dgn kami2 exco tertinggi tuh.. aku mmg da let her.. bygone be bygone.. tapi.. kalau kenang balik time skolah.. rase nk tergelak pon ade gaks.. tatao nape die nk being soooo not professional time tuh. Neway..skarang minah tuh da berjaya pon,.. d ade kerjaya yg tetap, yg menjamin mase depan die.. N da ade BF baru..(arituh dok dtg kedai bpk aku.. tanyer psl aku..). geek

dia dah tak duduk berek polis kat PD lagi... ayah dia kena transfer kat rembau... so dia duduk rembau la nie... dia study kat poli penang... dekat dengan uitm aku b4 this... bertambah2 cun dgn gaya model dia tue... wow...
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 9:38 pm

kadang2 aku lalu depan bustop kat BP tu tgk budak2 sdasa..teringat siol zaman sekolah..rasa mcm nak balik menjadi pelajar skolah balik..awek sdasa pon aku tgk makin cun cun..hahaahha
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 10:44 pm

HelmiAzizi wrote:
kadang2 aku lalu depan bustop kat BP tu tgk budak2 sdasa..teringat siol zaman sekolah..rasa mcm nak balik menjadi pelajar skolah balik..awek sdasa pon aku tgk makin cun cun..hahaahha

xkan lalu je kot... sesekali jenguk la sdasa nan indah tue... aku tahun ni xdpt gi sana lagi... maybe on April sampai la aku kat sdasa... tarikh x tentu lagi... tapi b4 22nd April la... nak jumpa cikgu2 kat sdasa... tapi maybe aku gi dgn dak2 batch aku... small reunion... xsabarnya...
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 11:32 pm

ir_zahari wrote:

xkan lalu je kot... sesekali jenguk la sdasa nan indah tue... aku tahun ni xdpt gi sana lagi... maybe on April sampai la aku kat sdasa... tarikh x tentu lagi... tapi b4 22nd April la... nak jumpa cikgu2 kat sdasa... tapi maybe aku gi dgn dak2 batch aku... small reunion... xsabarnya...

Oooo. bdk batch ko jek? Aku tkleh..Zack kejam! scratch
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 11:33 pm

ir_zahari wrote:

dia dah tak duduk berek polis kat PD lagi... ayah dia kena transfer kat rembau... so dia duduk rembau la nie... dia study kat poli penang... dekat dengan uitm aku b4 this... bertambah2 cun dgn gaya model dia tue... wow...

Werh..ko ade friendster dier..or myspace die ke tk? Aku nk usha la werh.. lame tk nampak die... Skang da jauh.. mmg tade la dpt bertembung dgn die lg... afro
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 11:49 pm

TimoisT wrote:
ir_zahari wrote:

Oooo. bdk batch ko jek? Aku tkleh..Zack kejam! scratch

nak join pun bleh fatim... pe2 hal aku confirmkan kat sini... don't worry... tapi paham2 la kalau batch aku... mulut masing2 laser nak mampus... hahahahahhaha...
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 11:50 pm

TimoisT wrote:
ir_zahari wrote:

Werh..ko ade friendster dier..or myspace die ke tk? Aku nk usha la werh.. lame tk nampak die... Skang da jauh.. mmg tade la dpt bertembung dgn die lg... afro

aku xder f'ster or myspace dia... kitorang msg jer... nanti aku bg ko no dak wa nie...
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 3:54 am

ir_zahari wrote:

nak join pun bleh fatim... pe2 hal aku confirmkan kat sini... don't worry... tapi paham2 la kalau batch aku... mulut masing2 laser nak mampus... hahahahahhaha...

Heks? Tape..dun worry zack.. aku bkn lg cam fatim dulo... yg dok diam tak balas kalau org laser2.. penat nie.. tuntut ilmu..Hahahahaha.. lol!
Back to top Go down
krug3r7
Inactive Member
Inactive Member
krug3r7

Male
Number of posts : 57

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 9:08 am

ir_zahari wrote:
TimoisT wrote:
ir_zahari wrote:

sape minah tu ehh...name mcm pnah dgr...batch sape ehh...
Back to top Go down
krug3r7
Inactive Member
Inactive Member
krug3r7

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 9:10 am

TimoisT wrote:
ir_zahari wrote:

Heks? Tape..dun worry zack.. aku bkn lg cam fatim dulo... yg dok diam tak balas kalau org laser2.. penat nie.. tuntut ilmu..Hahahahaha.. lol!

ye ke dlu pendiam...wakakakkaak...mcm x caye jee..bkn dlu pn laser ke...kekeke...minah rempit la kate kn....huahuahuha....
Back to top Go down
krug3r7
Inactive Member
Inactive Member
krug3r7

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 9:11 am

KarlGon wrote:
ir_zahari wrote:
KarlGon wrote:

aku kutuk eh? cuber ko baca betol2.. tongue

cikgu zul tu best arrr...dlu kantoi fly mase pagi pn, die lpaskn camtu je...sbb bdk bola...hahahah...die mmg support gle babi bdk bola...
Back to top Go down
krug3r7
Inactive Member
Inactive Member
krug3r7

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 9:19 am

TimoisT wrote:
KarlGon wrote:

wa wa waaa... anyway muke ko kalo sekali pandang memang pon nampak macam minah rempit.. What a Face hehehe

Ops..pembetulan yerk.. Saye bkn "Minah Rempit".. tp maybe aku lebey ke "Minah Motor".. Hush..zaman aku, aku la yg monopoli tmpt parking moto tu..sbb starting..aku la pompuan yg mmg serious dok bwk moto, dr Form 4 sampai la Form 5. Tp..paperhal..aku mmg benci gile parking moto kart sbelah pondok pak guard tuh... tanah tak stabil,

p/s: skarang..kalo korg bg motor.. aku for sure bwk ngalah org baru belaja.. tk hebat lg dah. Plus! moto kesayangan aku...bapak aku da bagi kart X-BF aku... bole tk? die BAGI..bukan JUAL... scratch

bole x aku tau sape xbf ko?
kekekekke....
aku knal ke x ehh rase2 ko...
hahahha...
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 11:28 am

krug3r7 wrote:

sape minah tu ehh...name mcm pnah dgr...batch sape ehh...

Batch aku... die masuk SDASA form 4.. kenai ka? Oooo... jgn kate ko pon usha die dulooo.. scratch
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 11:30 am

krug3r7 wrote:

ye ke dlu pendiam...wakakakkaak...mcm x caye jee..bkn dlu pn laser ke...kekeke...minah rempit la kate kn....huahuahuha....

Hoho... duloo tuh..kire baik la.. org dok marah2 aku... perli2 aku..aku jeling2 jek.. n kutuk2 blakang..soooo very not professional.. La nie..hahahaha, tade mase blakang2.. straight to da point.. igt satu nie beb... aku pegang samapai mati nie.. hahahaha "Tade mase nk jaga hati org, kalau org tk reti nk jg hati kite..biaq org tua!"

Kejis tak statement tuh? Well... aku still respek org tuh..kalau aku rase perlu la.. Jahat nyer... lol! afro
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 11:34 am

krug3r7 wrote:
TimoisT wrote:
KarlGon wrote:

wa wa waaa... anyway muke ko kalo sekali pandang memang pon nampak macam minah rempit.. What a Face hehehe

Ops..pembetulan yerk.. Saye bkn "Minah Rempit".. tp maybe aku lebey ke "Minah Motor".. Hush..zaman aku, aku la yg monopoli tmpt parking moto tu..sbb starting..aku la pompuan yg mmg serious dok bwk moto, dr Form 4 sampai la Form 5. Tp..paperhal..aku mmg benci gile parking moto kart sbelah pondok pak guard tuh... tanah tak stabil,

p/s: skarang..kalo korg bg motor.. aku for sure bwk ngalah org baru belaja.. tk hebat lg dah. Plus! moto kesayangan aku...bapak aku da bagi kart X-BF aku... bole tk? die BAGI..bukan JUAL... scratch

kekekekke....
hahahha...

Owh.. FYI... mamat yg ko sangka tuh..die tk sempat nk DPT moto tuh..die dpt pakai jek..be4 die beli moto baru..bile die da beli..aku plak tinggalkan die(Kejam kan).

Neway... ery dulu tk pandai bodek parents aku..die senyap sgt.. parents aku pon ckp die cam bosan.. ok..takleh ckp ape..sbb die pon cam tuh (Kengkwn aku kart MMU pon tk suke die..sebb tak pandai bergaul..tegur jauh skali la..). X-bf aku (aku br clash bln 7 thn lepas).. die mmg serious pandai bodek..smapai skarang die still contact dgn family aku.. cam anak angkat laks.. gediks seyh mamat tuh.. nk lebey2 laks..padahal bapak aku ade 3 org lg anak lelaki tersusun... Tape.. aku still akan mainkan peranan aku utk menghasut. Twisted Evil

*p/s: tk suke btol aku dgn idea "angkat-mengangkat" nie.. sejak skolah lg... geek
Back to top Go down
amoisszz
Moderator
Moderator
amoisszz

Female

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 2:01 pm

KarlGon wrote:

biar pun den x kenal ckgu ko tu...
den nak bg pndapt den lar... Smile

X KENAL MAKA X CINTA....

dont judge a book by its cover... farao
Back to top Go down
krug3r7
Inactive Member
Inactive Member
krug3r7

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 5:25 pm

TimoisT wrote:
krug3r7 wrote:
TimoisT wrote:
KarlGon wrote:

kekekekke....
hahahha...

Owh.. FYI... mamat yg ko sangka tuh..die tk sempat nk DPT moto tuh..die dpt pakai jek..be4 die beli moto baru..bile die da beli..aku plak tinggalkan die(Kejam kan).

Neway... ery dulu tk pandai bodek parents aku..die senyap sgt.. parents aku pon ckp die cam bosan.. ok..takleh ckp ape..sbb die pon cam tuh (Kengkwn aku kart MMU pon tk suke die..sebb tak pandai bergaul..tegur jauh skali la..). X-bf aku (aku br clash bln 7 thn lepas).. die mmg serious pandai bodek..smapai skarang die still contact dgn family aku.. cam anak angkat laks.. gediks seyh mamat tuh.. nk lebey2 laks..padahal bapak aku ade 3 org lg anak lelaki tersusun... Tape.. aku still akan mainkan peranan aku utk menghasut. Twisted Evil

*p/s: tk suke btol aku dgn idea "angkat-mengangkat" nie.. sejak skolah lg... geek

hahahaha...ery tu ngn ko je die malu kot...ngn aku, hahaha...x malu lngsung...aku rase laa...lg satu kn, aku x phm la statement ko yg last ni...

*p/s: tk suke btol aku dgn idea "angkat-mengangkat" nie.. sejak skolah lg...

hahahaha....
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeThu Mar 29, 2007 6:06 pm

krug3r7 wrote:

hahahaha...ery tu ngn ko je die malu kot...ngn aku, hahaha...x malu lngsung...aku rase laa...lg satu kn, aku x phm la statement ko yg last ni...

*p/s: tk suke btol aku dgn idea "angkat-mengangkat" nie.. sejak skolah lg...

hahahaha....

Haaa..jgn di salah erti.. maksud aku.. "angkat-mengangkat" nie.. psl adik angkat, abg angkat, kakak angkat... Tade ke girlfriend or boyfriend angkat? Hahahahaha... aku mmg tk suke angkat2 nie..psl.. kurg percaya, baik jd mmbr2 camtuh...

Kalau adik angkat... aku nyer adek sendiri pon da cukup menceriakan hidup aku..hehe..kalau abg angkat..tapela.. abg sekor tuh pon tk ter kawal.. kalau kaka angkat laks..nop..it's ok.. even aku tade akak..aku tk perlukan akak angkat.. akak ipar sudaaa.. Razz lol!
Back to top Go down
krug3r7
Inactive Member
Inactive Member
krug3r7

Male

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 6:50 am

TimoisT wrote:
Haaa..jgn di salah erti.. maksud aku.. "angkat-mengangkat" nie.. psl adik angkat, abg angkat, kakak angkat... Tade ke girlfriend or boyfriend angkat? Hahahahaha... aku mmg tk suke angkat2 nie..psl.. kurg percaya, baik jd mmbr2 camtuh...

Kalau adik angkat... aku nyer adek sendiri pon da cukup menceriakan hidup aku..hehe..kalau abg angkat..tapela.. abg sekor tuh pon tk ter kawal.. kalau kaka angkat laks..nop..it's ok.. even aku tade akak..aku tk perlukan akak angkat.. akak ipar sudaaa.. Razz lol!

hahahha...btol tu...yg gi kecoh2 nk angkat watpe kn...mcm larat je nk angkat...xyah la leceh2 nk angkat2 ni kn...cukup la stakat yg ade...huahuaha...
Back to top Go down
sir_shay
Inactive Member
Inactive Member
sir_shay

Male
Number of posts : 44

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitimeFri Mar 30, 2007 11:53 pm

'Ery' baik la...sgt baik..bukan aku tanak treat die cam dulu2 time skolah, tapi masing2 ader reason sendiri...die busy aku pun busy...die penah belanja aku makan dulu..dulu aku agak baik ngan die, selalu ajak lepak umah aku..tido, layan ps, tgk live bola..macam2 aar..family aku kenal die...sori to say la fatheem, maybe die hormat ngan family ko..die merendah diri itu jer...kalau diberi peluang, memang die nak sama taraf ngan ko, belajar amik degree smua tu ar...bagi aku tak mustahil la die segan ngan memember ko..maybe die rase dunia nie kecik jer depan kawan2 ko..depan kawan2 aku die pandai bergaul...belanja kawan2 aku makan skali sebab kawan2 aku semua layan die time die lepak umah aku...

p/s
begitu byk pengalaman aku, ery dan azam (badak) berkongsi bersama..tidak lupe juga kawan2 aku yg lain seperti usop, arwah pulu dan gonjeng...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...   sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down

sape2 rase nk mintak maaf yg x kesampaian...
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Subject yg korg rase menyusahkan dan mencacatkan results...
» 3 March 2007 - Chat Box sedang dalam proses! harap maaf!