Sek. Men. Dato' Haji Abdul Samad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDASA

HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?

Go down 
fida
dr34mkill3r
HelmiAzizi
sir_shay
krug3r7
ir_zahari
KiD
Mr BoneZ
TimoisT
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male
Number of posts : 108

Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 7:55 pm

KAK JANNAH, KAK SU AND KAK ZULID...lor ye ke?? sume dah kawen dah..hehehe aku je lom kawen...

hehehehe...penyokoong kuat pn rusiah...hahahha, aku berfikiran sebaliknya..mungkin aku aku bercerita zaman aku...bukan zaman lepas akutinggalkan skolah..maybe banyak perubahan dia buat..tapi..aku pernah struggle sebagai pemain ragbi skolah..n bola sepak dimana sekolah TAK BAGI peruntukan untuk kitorang main peringkat MSSNS..aku ade time tu, cikgu abdullah ( cikgu bola) kena pakai duit sendiri beb nak bawak kitorang pegi main bola peringkat negeri..n cikgu Mat Isa (ragbi) masak sendiri dari rumah untuk kitorang makan masa kejohanan ragbi peringkat MSSNS..bayangkan! padahal waktu dulu masa zaman pengetua tuan hj ngan En malik sohor..sekolah punya prstasi mencanak2 naik...ko bercerita pasal sekolah projek? bolas sepak? ke mana peginye? setahu aku..projk bola sepak tu x ke mana...sdasa kalah dengan STPD yg mengambil alih kedudukan skolah yg dulu GAH sebagai pasukan bola No 1 daerah PD...ko selaku ketua pengawas..dari segi mutu pelajar...cube tgk..ramai bdak2 yg kena buang skolah dari sekolah lain masuk ke SDASA..mutu disiplin mcm mana? aku tak rasa mende tu sebagus dahulu..ramai cikgu2 yg bagus2 sume tukar sekolah.. tapi alhamdulillah kalau ko kata ZAMAN ko jadi ketua pelajar sme tu dah berubah. ye la kan..mungkin ade bende yg dia x dapat nak handle pada ZAMAN aku sekolah dulu...bukan mudah jadi pemimpin ye tak?

ini bukan kata2 aku sorang...ko bole tanye senior2 dulu..pasti jawapan mereka sama..

ustazah zabedah mmg nak aku jadi ketua pengawas tahun 1998..tapi sayang aku tuka sekolah ke Victoria Institution Kuala Lumpur..bile aku balik time tu Dharshana (classmate aku) dah pon dilantik...mmg ustazah ade ckp dia kecewa sebab aku pindah n calon2 lain kawan2 aku xnak jadi ketua pelajar..terpaksa la ambik india..dulu ada satu board besar kat dewan sekolah..yg ukir nama setiap Ketua pengawas sekolah..sejak dari tahun 1969 tak salah aku...aku rasa kalau board tu ade..pasti ko bangga nama ko terukir kat situ sebagai tanda ko pernah berbakti pada sekolah..tapi sejak puan rusiah amik alih...board tu dah takde...mmg betul ape ade pada nama..tapi tak banggakah ko antara ribuan pelajar sekolah..ko adalah org yg paling layak untuk memimpin?....dan nama ko tertulis dalam sejarah sekolah sedangkan majalah sekolah tak ada?

walauapa pon...aku respek pandangan ko selaku orang kanan dalam mempertingkatkan mutu disiplin dan peraturan sekolah...jgn amik ati ape yg aku ckp..aku melaluinya dari zaman Pengetua Tuan Hj Jaafar..En Malik dan Pn Rusiah..3 org pengetua selama pembelajaran aku di sekolah menengah...ape yg aku tulis...setakat pandangan peribadi aku..aku melaluinya dan aku membuat perbandingan...dari segi akademik kelas aku 1A1 - 5A1..ko pon tau mcm mana tekanan yg diberikan kepada kami selaku pelajar yg DIANGGAP akan SCORE utuk setiap EXAM...dan 4A1, 5A1 adalah satu2 nya kelas science stream yg ada pada masa tu..dan aku ber persatuan dan bersukan..aku menulis mengikut apa yg aku dan kawan2 aku lalu pada masa tu..heheheh

aku rasa aku kalau jumpe ko aku kenal la...mmg masa aku handle persatuan pelajar islam time tu ustazah mmg xtreme nak carik pelapis untuk bacaan yassin n bacaan quran..mmg setiap aktiviti aku MESTI ade....insyallah ade masa leh kite lepak sama2...cite2 balik zaman sekolah....mesti seronok...hehehehhehehe

p/s: aku still ingat masa nak main bola peringkat MSSNS masa aku f2..Tuan Hj jaafar bagi
kata2 semangat untuk kitorang...semangat abis!!!
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male
Number of posts : 334
Humor : Development
Job/hobbies : Web Developer

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 8:15 pm

tu mase zaman ko.. mase zaman den ko x kira plak? Razz okey la puan rusiah tu.. best.. banyak jugak pencapaian sdasa meningkat lepas dia take over kan? ko mana tau. ko bukan kat sdasa lagi..
Back to top Go down
http://www.bestpunya.com
sir_shay
Inactive Member
Inactive Member
sir_shay

Male
Number of posts : 44

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 9:51 pm

panjang siut ko tulis helmi azizi....
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female
Number of posts : 313
Humor : Psycho Biatch
Job/hobbies : Silent Killer/Scratch myself

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 10:17 pm

Drama seyh korg2 nie.. Pening aku nk baca..ade yg komen ngalah Cerpen..ade plaks font besar kecik.. nnt sat esok la aku explore.. Hahahahaha

Papehal geng.. kite memasing ade opinion sendiri based on topic.. sbb tuh la gune nyer forum... at least bgs la for those yg tk being hypocrite, and for those yg hypocrite lagik..(sape2 la).. "Take of ya' Veneer, beb" (ayat Tyra Banks nie)...

Ape2 hals... sume org free to choose, free to give opinion. Ape2 pon, aku ttp suke dgn diri aku.. Memasing ade reason sendiri nape suke..nape tk suke dgn skool tuh. So guys.. respek each others thinking.

Hoooo... lepak sat..Gerenti Berehhhhhh... geek
Back to top Go down
http://student.cyber.mmu.edu.my/~v3117237/
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 10:33 pm

sir_shay wrote:

aku sokong ketua pemimpin pelajar aku...betul ape ko cakap tue...tapi aku nak tambah sikit jer..takde la dikatakan tak respect cikgu kalau kite tak panggil die cikgu...janji kite senang ngan die...contohnye macam tutor aku 'Miss Eileen'...aku tak panggil die cikgu Eileen..aku just panggil 'Beautiful Eileen'...hhahhaha

Shay..Aku cabar ko dpt kan die balik... Kalau ko dpt die balik... aku sponsored baju Kawen ko dgn die... cheers
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 11:04 pm

yeah..respect others thoughts..im not trying to give a big fuss about that...u have yours, and i have mine..like karlgon said..its my time and im not there during yours..so chill out its just an opinion..rite? the memories in school is the best things to remembered..like mine, i'd experience what does it feel when people worship u..i've been there! and i also experience when people said that U SUCK HELMI!!!! i've been there too..! but..ah u know guys, the more u live on..the more u'll find the truth about life right? the more u know your weakness..life goes on, the only thing that we can do is just keep moving..catch up with the pace of the time,otherwise we will be left behind..so i have my time in SDASA..and its gonna be it..im always a true SDASIAN n VICTORIAN!

god willing, lets pray for the school and its academic staff will produce more and more quality scholar and sportsman..
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male
Number of posts : 145

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 11:06 pm

HelmiAzizi wrote:
KAK JANNAH, KAK SU AND KAK ZULID...lor ye ke?? sume dah kawen dah..hehehe aku je lom kawen...

hehehehe...penyokoong kuat pn rusiah...hahahha, aku berfikiran sebaliknya..mungkin aku aku bercerita zaman aku...bukan zaman lepas akutinggalkan skolah..maybe banyak perubahan dia buat..tapi..aku pernah struggle sebagai pemain ragbi skolah..n bola sepak dimana sekolah TAK BAGI peruntukan untuk kitorang main peringkat MSSNS..aku ade time tu, cikgu abdullah ( cikgu bola) kena pakai duit sendiri beb nak bawak kitorang pegi main bola peringkat negeri..n cikgu Mat Isa (ragbi) masak sendiri dari rumah untuk kitorang makan masa kejohanan ragbi peringkat MSSNS..bayangkan! padahal waktu dulu masa zaman pengetua tuan hj ngan En malik sohor..sekolah punya prstasi mencanak2 naik...ko bercerita pasal sekolah projek? bolas sepak? ke mana peginye? setahu aku..projk bola sepak tu x ke mana...sdasa kalah dengan STPD yg mengambil alih kedudukan skolah yg dulu GAH sebagai pasukan bola No 1 daerah PD...ko selaku ketua pengawas..dari segi mutu pelajar...cube tgk..ramai bdak2 yg kena buang skolah dari sekolah lain masuk ke SDASA..mutu disiplin mcm mana? aku tak rasa mende tu sebagus dahulu..ramai cikgu2 yg bagus2 sume tukar sekolah.. tapi alhamdulillah kalau ko kata ZAMAN ko jadi ketua pelajar sme tu dah berubah. ye la kan..mungkin ade bende yg dia x dapat nak handle pada ZAMAN aku sekolah dulu...bukan mudah jadi pemimpin ye tak?

ini bukan kata2 aku sorang...ko bole tanye senior2 dulu..pasti jawapan mereka sama..

ustazah zabedah mmg nak aku jadi ketua pengawas tahun 1998..tapi sayang aku tuka sekolah ke Victoria Institution Kuala Lumpur..bile aku balik time tu Dharshana (classmate aku) dah pon dilantik...mmg ustazah ade ckp dia kecewa sebab aku pindah n calon2 lain kawan2 aku xnak jadi ketua pelajar..terpaksa la ambik india..dulu ada satu board besar kat dewan sekolah..yg ukir nama setiap Ketua pengawas sekolah..sejak dari tahun 1969 tak salah aku...aku rasa kalau board tu ade..pasti ko bangga nama ko terukir kat situ sebagai tanda ko pernah berbakti pada sekolah..tapi sejak puan rusiah amik alih...board tu dah takde...mmg betul ape ade pada nama..tapi tak banggakah ko antara ribuan pelajar sekolah..ko adalah org yg paling layak untuk memimpin?....dan nama ko tertulis dalam sejarah sekolah sedangkan majalah sekolah tak ada?

walauapa pon...aku respek pandangan ko selaku orang kanan dalam mempertingkatkan mutu disiplin dan peraturan sekolah...jgn amik ati ape yg aku ckp..aku melaluinya dari zaman Pengetua Tuan Hj Jaafar..En Malik dan Pn Rusiah..3 org pengetua selama pembelajaran aku di sekolah menengah...ape yg aku tulis...setakat pandangan peribadi aku..aku melaluinya dan aku membuat perbandingan...dari segi akademik kelas aku 1A1 - 5A1..ko pon tau mcm mana tekanan yg diberikan kepada kami selaku pelajar yg DIANGGAP akan SCORE utuk setiap EXAM...dan 4A1, 5A1 adalah satu2 nya kelas science stream yg ada pada masa tu..dan aku ber persatuan dan bersukan..aku menulis mengikut apa yg aku dan kawan2 aku lalu pada masa tu..heheheh

aku rasa aku kalau jumpe ko aku kenal la...mmg masa aku handle persatuan pelajar islam time tu ustazah mmg xtreme nak carik pelapis untuk bacaan yassin n bacaan quran..mmg setiap aktiviti aku MESTI ade....insyallah ade masa leh kite lepak sama2...cite2 balik zaman sekolah....mesti seronok...hehehehhehehe

p/s: aku still ingat masa nak main bola peringkat MSSNS masa aku f2..Tuan Hj jaafar bagi
kata2 semangat untuk kitorang...semangat abis!!!

yup.. ye ker sumer dah kawin... yang aku tau kak zulid and kak jannah jer yang dah kawin coz diaorang invite aku utk pegi majlis diorang tapi x dpt pegi coz time tu aku tgh bertungkus-lumus utk final exams... tapi dgr citer, kak zulid dah ada anak ek???

ye la..kita era yg berbeza... maybe transformasi puan rusiah... tapi masa era "pemerintahan" dia, mmg bagus la cara yang dia aplikasi kat sekolah... aku x kisah pun nama aku terlekat ke tak kat dewan sekolah tue as long as aku rasa aku dah jalankan tanggungjawab aku dgn sebaik mungkin... yelah... mana bleh nak puaskan ati semua orang... tapi ada peristiwa hitam masa aku form 5... tragis gak ar... nama aku naik dlm mesyuarat guru2... sampai aku a little bit stress and warden suruh aku balik kampung tenangkan fikiran... tapi aku x balik kampung... duk kat asrama... huhuhu... susah betul jadi org penting kat sekolah time tue... tapi ye la... semua tu memory time sekolah... x bleh dapat kat mana... betul x??? aku pun cam ko gak helmi... masa form 4 aku transfer MRSM... x sampai 2 bulan aku balik SDASA balik... puan rusiah and cikgu johari (guru penolong kanan time tue) dgn senang ati terima aku balik... terharunya...

ko nk tau ada cerita tak best masa aku jadi head boy dulu... bukan ape... aku rasa x confident bleh handle tugas tue tapi cikgu disiplin time tue suruh aku try... bleh plak cuba2... dah la kena pegang jawatan kapten asrama... kena maki hamun dgn cikgu2 sdasa sbb salah anak2 buah aku yg nakal kat asrama lagi... can u imagine... tapi ko nak tau ape tak helmi... cikgu2 sdasa cakap batch aku la paling cool & rajin melawat cikgu2 kat sdasa... wah... buat masa nie maybe aku x dpt join mana2 gathering @ reunion yg dak2 nie buat coz byk projek yang kena siapkan since dah nak final exams la nie... lagi 1, ko ade dgr aper2 citer pasal abg azmi (head boy tahun 1997)... lama ar tak jumpa dia... dia pun antara insan2 yang byk berbakti kat sdasa... kalau ada ape2 information pasal dia,tlg bg tau aku ek...
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 11:11 pm

TimoisT wrote:
sir_shay wrote:

aku sokong ketua pemimpin pelajar aku...betul ape ko cakap tue...tapi aku nak tambah sikit jer..takde la dikatakan tak respect cikgu kalau kite tak panggil die cikgu...janji kite senang ngan die...contohnye macam tutor aku 'Miss Eileen'...aku tak panggil die cikgu Eileen..aku just panggil 'Beautiful Eileen'...hhahhaha

Shay..Aku cabar ko dpt kan die balik... Kalau ko dpt die balik... aku sponsored baju Kawen ko dgn die... cheers

bleh ker cipoi dapatkan miss eileen balik??? nampaknya cipoi kena berhadapan dgn mark alan dulu kot coz aku rasa eileen dgn mark alan la nie.... try harder cipoi.... ape citer adik ko cipoi dak wan tue??? ingat aku dia selalu kena bully kat asrama dulu... dia watpe la nie???
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 11:16 pm

hahaha..gile la ko dh besa la ir_zahari..aku x cam la muke ko..kalau ko nak aku ingat ko kena kasik aku gambo ko masa skola...hahahahha

hehehe..sayang jugak aku berambus dari sdasa..masa aku melawat sekolah (time tu aku dah ke VI) ustazah suro aku balik sebab xde org nak jadi ketua pengawas..tapi bukan rezeki aku la banyak aku blaja bile pegi kat tmpat org nih..sayangnye aku xsempat nak tempa nama sebab bapak aku tuka keje so aku kena tgk2 mak n adik2 aku...sayang, aku hampir2 mewakili skuad olahraga sekolah ke MSSKL..

pada aku..board nama tu penting, setiap nama kat board membawak era kegemilangan batch tuh...so mcm org nak sebut : " ko batch mana??" " aku batch zahari..." "ooo yg time sdasa menang johan peringkat kebangsaan tu ye?" hhehehe\

azmi senior aku....lama xdgr cerita, aku pon tatau pasal dia..ramai sangat dah lost contact cube ko try2 carik kat myspace atau friendster..mana tau ade

hehe..ko bole je panggil azmi tu abang...aku ko xnak panggil abang? hehehhe just kidding
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 12:44 am

HelmiAzizi wrote:
hahaha..gile la ko dh besa la ir_zahari..aku x cam la muke ko..kalau ko nak aku ingat ko kena kasik aku gambo ko masa skola...hahahahha

hehehe..sayang jugak aku berambus dari sdasa..masa aku melawat sekolah (time tu aku dah ke VI) ustazah suro aku balik sebab xde org nak jadi ketua pengawas..tapi bukan rezeki aku la banyak aku blaja bile pegi kat tmpat org nih..sayangnye aku xsempat nak tempa nama sebab bapak aku tuka keje so aku kena tgk2 mak n adik2 aku...sayang, aku hampir2 mewakili skuad olahraga sekolah ke MSSKL..

pada aku..board nama tu penting, setiap nama kat board membawak era kegemilangan batch tuh...so mcm org nak sebut : " ko batch mana??" " aku batch zahari..." "ooo yg time sdasa menang johan peringkat kebangsaan tu ye?" hhehehe\

azmi senior aku....lama xdgr cerita, aku pon tatau pasal dia..ramai sangat dah lost contact cube ko try2 carik kat myspace atau friendster..mana tau ade

hehe..ko bole je panggil azmi tu abang...aku ko xnak panggil abang? hehehhe just kidding

nak ke aku bahasakan ko abg helmi... cam x best jer... oklah bro helmi... actually, abg azmi tue mmg baik dgn aku... masa aku form 1 dulu, dia stay kat asrama and byk bantu memotivasikan aku... pastu dia pindah duk luar coz pelajaran dia merosot masa duk asrama... pressure kot dgn junior2 yg mcm bagus... dia gak byk back up aku masa first time aku jejak kaki kat sdasa dulu... besar jasa dia kat aku... aku x kisah... takut ko x selesa plak bila bahasakan diri ko abang... tapi kalau ko ok aku on jer... tapi kalau jumpa mesti kena panggil abg gak... junior must respect senior... takde senior maka xdelah junior... hahahahahahahhahahahahha....

masa aku jadi head boy, board kat dinding kat dewan tue still ada lagi... masa aku amik anugerah pelajar cemerlang pun board tue ada lagi... cuma nama aku jer xde... xder rasa pa pe pun... tapi time aku dulu xbyk kes berat berlaku kat sdasa rasanya... sumer baik2... huhuhuhuhuhuhu... kalau aku antar gambar masa secondary school dulu, takut bro terperanjat la... dulu aku kurus melidi tapi la nie dah mcm belon... segan la... No
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 1:03 am

xde la aku gurau2 je...hhehehehhe...aku pon dulu time skola kurus..skang? hahhaah mcm belon gak hahahahaha...adoi aaaa ni sejak masuk mmu la nih..dok depan pc aje..xpe insyallah ade masa kite jmpe,..ko blaja mana skang? amik course ape?
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 2:07 am

HelmiAzizi wrote:
xde la aku gurau2 je...hhehehehhe...aku pon dulu time skola kurus..skang? hahhaah mcm belon gak hahahahaha...adoi aaaa ni sejak masuk mmu la nih..dok depan pc aje..xpe insyallah ade masa kite jmpe,..ko blaja mana skang? amik course ape?

aku study kat uitm shah alam la nie bro... course electrical engineering... majoring in electronics... dah masuk part 6... ada 2 semester lagi... huhuhuhu... ni pun since keluar sdasa badan pun naik dgn mendadak... hati senang bro... xde sape nak bagi tekanan... hahahhahahhaha....
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 2:27 am

hahahaah..betul la ckp ko..lps skola mmg hati senang masuk U tekanan pon x seteruk nak amik SPM...hehehe aku pn mcm ni la..sejak kluar skola badan naik sikit demi sikit..masuk MMU terus kantoi...hahaha lepas ni mmg nak kena p gym n selalu joging aa...ahahah jgn dilupa juga kopi kurus...hkahkahkaahkahkakha
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 10:49 am

korang punyer sembang macam gadoh jer aku tengok..
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 11:46 am

bile masa plak gado..
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 12:09 pm

HelmiAzizi wrote:
bile masa plak gado..

Surprised
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 3:52 pm

HelmiAzizi wrote:

Huhuhuh...aku po tk panggil ko abg... eventhough ko baya abg aku.. Hiks Hiks Hiks.. tp..ko nk ke..org panggil ko abg.. sungguh jg status nie.. Haish.. tapela... aku dgn abg aku pon, panggil name..kekdg la.. Razz
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 4:01 pm

Korg Belon ke? affraid Hahaha..tape..belon bole letop gune jarum.. mau ka??? geek
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 5:47 pm

TimoisT wrote:
Korg Belon ke? affraid Hahaha..tape..belon bole letop gune jarum.. mau ka??? geek

x sampai tahap belon lagi tapi situasi skang nie macam meng"arah" ke situasi belon la... tapi aku la nie dah mula jogging setiap ptg... kalau xde kelas malam la... ni pun dah ada positive sign kat body aku nie... tapi takat gitu2 je la...
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 5:48 pm

KarlGon wrote:
HelmiAzizi wrote:
bile masa plak gado..

Surprised

itu bukan gaduh namanya tapi mempertahankan hak masing2... debate...
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 5:53 pm

HelmiAzizi wrote:
hahahaah..betul la ckp ko..lps skola mmg hati senang masuk U tekanan pon x seteruk nak amik SPM...hehehe aku pn mcm ni la..sejak kluar skola badan naik sikit demi sikit..masuk MMU terus kantoi...hahaha lepas ni mmg nak kena p gym n selalu joging aa...ahahah jgn dilupa juga kopi kurus...hkahkahkaahkahkakha

ada ke kopi kurus???? xpenah dgr pun... pil kurus biasa ar dgr... hahahahaha... minum tongkat ali pun bleh kurus gak... Very Happy ... hahahahahahaha.... kalau kurus tapi bdn x sihat pun x syok gak... biar la sederhana tapi sihat... so bro, ada x contact dgn ustazah zabedah lagi??? b4 this dia ada minta dak2 batch aku handle 1 program kat sdasa tapi cancel last minute sebab masalah yg xdpt dielakkan... xtau plak masalah ape!!!!
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 6:36 pm

ir_zahari wrote:
HelmiAzizi wrote:

ada ke kopi kurus???? xpenah dgr pun... pil kurus biasa ar dgr... hahahahaha... minum tongkat ali pun bleh kurus gak... Very Happy ... hahahahahahaha.... kalau kurus tapi bdn x sihat pun x syok gak... biar la sederhana tapi sihat... so bro, ada x contact dgn ustazah zabedah lagi??? b4 this dia ada minta dak2 batch aku handle 1 program kat sdasa tapi cancel last minute sebab masalah yg xdpt dielakkan... xtau plak masalah ape!!!!

ai zahari.. kopi zaman sekarang dah macam2 ler.. hahaha.. ko takkan tak tau? to keluaran yg terbaru tu.. hehehe Very Happy
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeTue Mar 27, 2007 9:45 pm

ir_zahari wrote:

Haaaahhh..mamat tuh special case skit... Kih Kih Kih lol!
Back to top Go down
sir_shay
Inactive Member
Inactive Member
sir_shay

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 12:59 am

helmi azizi student mmu?

..............................................................
Back to top Go down
sir_shay
Inactive Member
Inactive Member
sir_shay

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitimeWed Mar 28, 2007 1:01 am

MMU sux
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down

Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?
Back to top 
Page 5 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Gambo Cikgu!