Sek. Men. Dato' Haji Abdul Samad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SDASA

HomePortalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?

Go down 
fida
dr34mkill3r
HelmiAzizi
sir_shay
krug3r7
ir_zahari
KiD
Mr BoneZ
TimoisT
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male
Number of posts : 108

Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeFri Mar 23, 2007 5:04 pm

ko baru abis skolah ke geng? kelas ape eh? aku dari form 1 dulu start 1A1 sampai 5A1
tapi masa 1997 aku xde kat sdasa aku pindah skolah Victoria Institution KL..the f5 aku kena balik pd balik sebab bapak aku keje jauh so xde sape2 nk tgk family aku....huaaaaaaaaaa!!!
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male
Number of posts : 334
Humor : Development
Job/hobbies : Web Developer

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeFri Mar 23, 2007 5:09 pm

HelmiAzizi wrote:
ko baru abis skolah ke geng? kelas ape eh? aku dari form 1 dulu start 1A1 sampai 5A1
tapi masa 1997 aku xde kat sdasa aku pindah skolah Victoria Institution KL..the f5 aku kena balik pd balik sebab bapak aku keje jauh so xde sape2 nk tgk family aku....huaaaaaaaaaa!!!

aku spm 2005.. tak la lama sangat.. tapi dah rindu giler dah..
Back to top Go down
http://www.bestpunya.com
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeFri Mar 23, 2007 5:11 pm

ooo 2005..biasa aaa..baru abis mmg rindu beb..mcm aku dulu dah biasa bgn pagi nk p skolah...tapi x dapat pegi sebab skolah dah abis..heheehe
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeFri Mar 23, 2007 5:17 pm

HelmiAzizi wrote:
ooo 2005..biasa aaa..baru abis mmg rindu beb..mcm aku dulu dah biasa bgn pagi nk p skolah...tapi x dapat pegi sebab skolah dah abis..heheehe

ooo.. ehhehe.. aku rindu kat member2 aku dulu.. tu la, dulu aku pendiam gile tapi sewel sikit ar.. hahha drunken hanya member2 aku jer yg tau aku ni macam mner.. ehehhe
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 2:05 am

nanti aku poskan gambar2 dari majalah tahun 1993-1996...1997 n 1998 majalah skolah xde..Rusiah xnak buat
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female
Number of posts : 313
Humor : Psycho Biatch
Job/hobbies : Silent Killer/Scratch myself

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 2:13 am

HelmiAzizi wrote:

cikgu jamal? cikgu hipokrit yg pernah aku jumpe...kawan bapak aku, yg pretend baik dengan aku tapi belakang suke kutuk student..jgn ingat kalau jumpa dia pasal nak kaunseling cerita kalian xde org tau...hehehe..satu lagi, yg buat aku menyampah..bile result spm aku kluar aku x dapat seperti yg aku nak
aku dapat gred 2..agg 24/25 aku x igt..x cukup elektif aje ..ape perasaan korang kalau cikgu korang GELAKKAN korang punye results..tapi alhamdulillah sekarang aku berjaya dapat diploma dan ijazah dengan cemerlang..aku rasa nak campak aje degree aku depan mata dia..takpe tuhan tu maha adil...aku cuma kesal, aku xde apa2 salah dengan dia dan dan nak gelakkan aku...rasa mcm useless sial!

dulu sdasa ramai cikgu2 yg berkaliber....sejak masuk Pn rusiah..semua tah ke mana...

Haaa..tuh aku mmg sokong..aku tade la sampai benci cikgu jamal tuh..sbb die tk penah bg prob' kart aku.. just aku rase tempat die cam tade perlu sgt..sbb kaunseling nie.. mane2 skolah pon..aku tk penah caye... Cam ko ckp.. bende bole tersebar.. MANUSIA la katekan... study

Satu lg.. aku pon tau gaks bende2 yg membangga kan SDASA zmn sblm aku masuk sane.. Sejak cikgu ape ntah (die dok Kg Paya)... then Pn Rusiah amek alih.. thn aku form 1.. sume jd tak besh..itu tk bole..ini tk bole.. Ini la masalah kalau pompuan rules da world.. sume keputusan based on emotional sendiri.. Susah seyh.. aku byk gaks pengalaman susah nak deal dgn die.. sume tk bole.. Paling aku benci.. sejak die amek alih jek..Trus tade majalah skolah.. Demmmm... dari aku Form 1 sampai Form 5.. tade langsung kenangan aku utk skolah tuh.. Bengos sungguh.... Penat jek aku brbakti kart skolah tuh.. Habuk pon aku tk dpt nk buat koleksi.. Demmm... scratch
Back to top Go down
http://student.cyber.mmu.edu.my/~v3117237/
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 2:17 am

HelmiAzizi wrote:
betul..tak semestinya corot masa skolah akan corot seumur hidup kan? hehehhe kalau sape2 penah duduk asrama time batch aku dulu..mesti korang kenal minah ni yg dok aspuri la..KUNTAU, SIZUKA, BUTET..dan etc..hehhe

aspura plak..fariz maiden (dgr skang dah jd org kaya) LOPONG... sape tah lagik junior2 aku..dah lupa..dah lebih 10 tahun siol..hehehe

p/s: aku x benci cikgu2 aku walaupon ade buat aku sakit hati..bende dah lepas..just kadang2 tu bile ingat rasa nak mengamuk aje..khahkahakahahkakhaha...ingat sampai ke tua beb

Hooo..ko batch SPM thn 1999 la nie.. Aku hengat batch ko tuh..psl fariz (ex-bf kwn kelas aku).. die kan ketua pengawas thn 1999 tuh.. Die jugak merangkul gelaran pemain Bola negeri.. Hahahahah.. skarang mamat tuh da kaya? Gile hebat... ko nie pon bdk2 asrama batch tuh ker...?
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 4:55 am

TimoisT wrote:
HelmiAzizi wrote:
betul..tak semestinya corot masa skolah akan corot seumur hidup kan? hehehhe kalau sape2 penah duduk asrama time batch aku dulu..mesti korang kenal minah ni yg dok aspuri la..KUNTAU, SIZUKA, BUTET..dan etc..hehhe

aspura plak..fariz maiden (dgr skang dah jd org kaya) LOPONG... sape tah lagik junior2 aku..dah lupa..dah lebih 10 tahun siol..hehehe

p/s: aku x benci cikgu2 aku walaupon ade buat aku sakit hati..bende dah lepas..just kadang2 tu bile ingat rasa nak mengamuk aje..khahkahakahahkakhaha...ingat sampai ke tua beb

Hooo..ko batch SPM thn 1999 la nie.. Aku hengat batch ko tuh..psl fariz (ex-bf kwn kelas aku).. die kan ketua pengawas thn 1999 tuh.. Die jugak merangkul gelaran pemain Bola negeri.. Hahahahah.. skarang mamat tuh da kaya? Gile hebat... ko nie pon bdk2 asrama batch tuh ker...?

hahahhha..ko pon tau yek...hahaha..aku senior dia..aku SPM batch 98..kalau ko kenal fariz mesti ko kenal kuntau..kuntau tu xgf aku..kebodohan aku frust ngan dia aa aku dapat SPM gred 2...mmg bebal la aku time tuh..sume ikut emosi...

pasal Pn Rusiah plak..ape yg ko ckp tu, bukan kita aje yg berpendapat sedemikian la.. ramai beb yg xsetuju ngan dia..mmg semua keputusan base on emotion..susah, SDASA dah produce a lot of scholar n sportsman..once she rules, everything is gone..even school mag pon xde..she make student left for nothing to remember..i was lucky at least got my pic into it..unfortunately not in my last year of schooling...thats so lame!

btw..nama ko ape eh? kasik la kontek number@ ym id..aku punye gnome_harrs@yahoo.com ..halamak hepinye jmpe budak skolah lamaaaa...
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 10:50 am

HelmiAzizi wrote:

hahahhha..ko pon tau yek...hahaha..aku senior dia..aku SPM batch 98..kalau ko kenal fariz mesti ko kenal kuntau..kuntau tu xgf aku..kebodohan aku frust ngan dia aa aku dapat SPM gred 2...mmg bebal la aku time tuh..sume ikut emosi...

pasal Pn Rusiah plak..ape yg ko ckp tu, bukan kita aje yg berpendapat sedemikian la.. ramai beb yg xsetuju ngan dia..mmg semua keputusan base on emotion..susah, SDASA dah produce a lot of scholar n sportsman..once she rules, everything is gone..even school mag pon xde..she make student left for nothing to remember..i was lucky at least got my pic into it..unfortunately not in my last year of schooling...thats so lame!

btw..nama ko ape eh? kasik la kontek number@ ym id..aku punye gnome_harrs@yahoo.com ..halamak hepinye jmpe budak skolah lamaaaa...

Haaaaa.. ko ex-Kuntau ke? Heks Heks Heks.. aku tau minah tuh pon..psl die baik gn Fariz... tk silap..die pon ade Frenster aku... Tuh la leceh nie.. kapel2 time skolah.. maslah jd camnie la..memasing tk matang btul2, sbb tuh ape jek tindakan akan based on emotion. Tuh yg kekdg sampai terbawak2 ke Blajaq... haaa..aku pon punya pengalaman yg serupa... TP bende tuh ganggu aku time aku dekat2 nk abes skolah... Hahahaha Memori sungguh... Selamat Lepas... lol!

Neway... aku Fatim, nie id y!m aku.. baby_xena@y! .. gile old skool kan ID aku nie? Hahahahah.. ramai gile dok kutuk n gelak.. nie la 1st id aku mase mule2 main Internet time 13 thn.. Hahahahahaha... rendeer cheers What a Face
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 12:58 pm

hehhehe..xde la oldskool sgt pon..hehhe ko budak ID ke? satu kelas ngan hafiz, gabe, aswad n sabariah la nih??..oi bile la mau lepak...bukak cerita lama
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 1:51 pm

HelmiAzizi wrote:
hehhehe..xde la oldskool sgt pon..hehhe ko budak ID ke? satu kelas ngan hafiz, gabe, aswad n sabariah la nih??..oi bile la mau lepak...bukak cerita lama

Haish... mmg pon satu class dgn derg.. tp, aku rae yg skali dgn aku skarang.. Hafiz n Saba.. Gabe extend... aswad aku tk perasan die sgt da skarang.. die extend jgk..tk silap.. Aku on jek.. tp bile tuh yg aku tatao..ala.. bile2 pon bole.. aku tade la bz sampai nk kene buat appointment kan...Huhuhuhuh. Well.. ari isnin dgn selasa... kalau ko perasan..sume dak ID tade berlegar2 kart luar.. Sbb ari selasa tuh nitemare seyh.. Haaaaaa.. matilaa...

Korg bile submit nie? Skarang aku dgr tgh bz dgn Crit...
Back to top Go down
sir_shay
Inactive Member
Inactive Member
sir_shay

Male
Number of posts : 44

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 8:10 pm

Cikgu Jamal ek..hahhaha..betul la die nie 'cam bagus'...aku agak tak berkenan ngan cikgu jamal nie..sebab,hipokrit..betul la aper korang cakap..die nie kalau ader masalah leh jumpe die..pastu nanti die citer2 kat orang lain...yg aku tau la kan..bebudak kelas aku kebanyakkan nakal2...pastu die nie suke malukan budak2 nakal nie kat awek2 aspuri..dem....ooh KUNTAO ek...scandal aku gak dulu..hahaha
Back to top Go down
sir_shay
Inactive Member
Inactive Member
sir_shay

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 8:14 pm

nak id ym kuntao aku ader..hahaha..scandal kuntao ek..kelakar
Back to top Go down
TimoisT
Moderator
Moderator
TimoisT

Female

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSat Mar 24, 2007 8:57 pm

sir_shay wrote:
Cikgu Jamal ek..hahhaha..betul la die nie 'cam bagus'...aku agak tak berkenan ngan cikgu jamal nie..sebab,hipokrit..betul la aper korang cakap..die nie kalau ader masalah leh jumpe die..pastu nanti die citer2 kat orang lain...yg aku tau la kan..bebudak kelas aku kebanyakkan nakal2...pastu die nie suke malukan budak2 nakal nie kat awek2 aspuri..dem....ooh KUNTAO ek...scandal aku gak dulu..hahaha

Deehhhh? Ko kenai ka kuntau nie? Bkn ko masuk SDASA lambat ke pakcik? Ke.. ko sendiri cr scandal.. Haaaaa.. Cipoi..cipoi.. tk ku sangka. geek
Back to top Go down
sir_shay
Inactive Member
Inactive Member
sir_shay

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSun Mar 25, 2007 1:23 pm

TimoisT wrote:
sir_shay wrote:

Deehhhh? Ko kenai ka kuntau nie? Bkn ko masuk SDASA lambat ke pakcik? Ke.. ko sendiri cr scandal.. Haaaaa.. Cipoi..cipoi.. tk ku sangka. geek

tu la ko tak tau..time tue ko skolah petang...form3 dan form 4 sempat aper aku rapat ngan die.. Very Happy...die memang baik...die memang orang suke kasik nasihat..aku memang tak makan nasihat skang2 nie...
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSun Mar 25, 2007 3:42 pm

cipoi ni mcm penah dgr la nama...budak ostel la ni kan? siol la..ah persetankan sama kuntau.. hahahahah..aku pon dah malas aa cintan2 ni..dah puas la kat sekolah dulu..xlarat dah..skang aku nak kumpul banyak harta..pastu kalo aku nka kaw3n..konfem senang carik calon..ahahahahhaa...

tapi aku ade gak rindu kuntau kadang2...kahkhahkha
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male
Number of posts : 145

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeSun Mar 25, 2007 9:52 pm

HelmiAzizi wrote:
cipoi ni mcm penah dgr la nama...budak ostel la ni kan? siol la..ah persetankan sama kuntau.. hahahahah..aku pon dah malas aa cintan2 ni..dah puas la kat sekolah dulu..xlarat dah..skang aku nak kumpul banyak harta..pastu kalo aku nka kaw3n..konfem senang carik calon..ahahahahhaa...

assalamualaikum.... helmi azizi... yup aku ingat nama nie coz ko penah interview aku utk pertandingan menghafaz surah yassin... if i'm not mistaken... well... semua org ada cikgu yg diorang suka... ada yang x suka... depends on individual... baik buruk orang... depan kita nampak baik... belakang kita mana kita tau dia buat ape... betul x??? manusia beb... bukan malaikat... manusia nie bila dah sampai tahap kesabaran diorang hilang, manusia yang baik pun bleh jadi hilang pertimbangan and bleh jadi sejahat2 umat...ape nak dihiraukan sangat... aku ckp secara general... lagi satu aku nak sentuh pasal puan rusiah la... aku pun x paham la kenapa bila keluar jer sekolah, rasa hormat dgn cikgu tu cam dah xde... kan elok korang letak title cikgu@puan@tuan kat dpn nama diorang... ini tak... rusiah la... rozulan la... tapi puan rusiah tu byk melahirkan golongan cerdik pandai dan byk mengharumkan nama sekolah... masa kita menang pertandingan 3K utk pusat sumber dulu... itu semua atas usaha dia gak... seminggu sekolah kita keluar paper... peringkat kebangsaan plak tue... dapat johan lagi... aku pun turut tumpang bangga... sebelum dia cikgu malik sohor jadi pengetua... dia mmg baik... cara dia penuh dgn kasih sayang... tapi puan rusiah mmg straight tapi bertempat... so far aku xde masalah kalau deal dgn dia... as easy as ABC...

byk betul skandal kuntau tu kan... tapi aku penah partner dgn dia jadi MC untuk malam penutup asrama... 1999 kalau xsilap aku... in terms of profesionalism, dia mmg profesional... aku xde masalah la dgn dia... lagi satu aku pernah masuk satu pertandingan di mana aku berpasangan dgn dia...hehehehe... kalau xsilap aku kuntau ni "akak angkat" cipoi @ shay... kalau x silap aku la... dgn si helmi azizi ni pun aku tau gak skit2... aku kan baik dgn senior2 time sekolah dulu... huhuhuhu.... Very Happy ...
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 12:59 am

terpulang la nak kata ape...aku x ckp aku x hormAt cikgu2 yg mengajar..tapi x pe la sume org ade pendapat sendiri...kalau ko kenal aiku ko tau ape aku penah buat untuk sekolah..ah kisah lama..

menghafaz surah yassin? aku dah x berape ingat la geng..tapi tahun 1998 aku mmg ketua pelajar islam sdasa..so kalau ade aktiviti2 persatuan mmg aku ade kat sana..aku xsure la kalau ko kenal aku mmg ya la kot...sape senior yg ko rapat masa skolah dulu?
Back to top Go down
sir_shay
Inactive Member
Inactive Member
sir_shay

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 3:40 pm

HelmiAzizi wrote:
terpulang la nak kata ape...aku x ckp aku x hormAt cikgu2 yg mengajar..tapi x pe la sume org ade pendapat sendiri...kalau ko kenal aiku ko tau ape aku penah buat untuk sekolah..ah kisah lama..

menghafaz surah yassin? aku dah x berape ingat la geng..tapi tahun 1998 aku mmg ketua pelajar islam sdasa..so kalau ade aktiviti2 persatuan mmg aku ade kat sana..aku xsure la kalau ko kenal aku mmg ya la kot...sape senior yg ko rapat masa skolah dulu?

ah siut la helmi azizi tak respect bekas pengetua aku..curse u
Back to top Go down
sir_shay
Inactive Member
Inactive Member
sir_shay

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 3:44 pm

ir_zahari wrote:
HelmiAzizi wrote:

assalamualaikum.... helmi azizi... yup aku ingat nama nie coz ko penah interview aku utk pertandingan menghafaz surah yassin... if i'm not mistaken... well... semua org ada cikgu yg diorang suka... ada yang x suka... depends on individual... baik buruk orang... depan kita nampak baik... belakang kita mana kita tau dia buat ape... betul x??? manusia beb... bukan malaikat... manusia nie bila dah sampai tahap kesabaran diorang hilang, manusia yang baik pun bleh jadi hilang pertimbangan and bleh jadi sejahat2 umat...ape nak dihiraukan sangat... aku ckp secara general... lagi satu aku nak sentuh pasal puan rusiah la... aku pun x paham la kenapa bila keluar jer sekolah, rasa hormat dgn cikgu tu cam dah xde... kan elok korang letak title cikgu@puan@tuan kat dpn nama diorang... ini tak... rusiah la... rozulan la... tapi puan rusiah tu byk melahirkan golongan cerdik pandai dan byk mengharumkan nama sekolah... masa kita menang pertandingan 3K utk pusat sumber dulu... itu semua atas usaha dia gak... seminggu sekolah kita keluar paper... peringkat kebangsaan plak tue... dapat johan lagi... aku pun turut tumpang bangga... sebelum dia cikgu malik sohor jadi pengetua... dia mmg baik... cara dia penuh dgn kasih sayang... tapi puan rusiah mmg straight tapi bertempat... so far aku xde masalah kalau deal dgn dia... as easy as ABC...

byk betul skandal kuntau tu kan... tapi aku penah partner dgn dia jadi MC untuk malam penutup asrama... 1999 kalau xsilap aku... in terms of profesionalism, dia mmg profesional... aku xde masalah la dgn dia... lagi satu aku pernah masuk satu pertandingan di mana aku berpasangan dgn dia...hehehehe... kalau xsilap aku kuntau ni "akak angkat" cipoi @ shay... kalau x silap aku la... dgn si helmi azizi ni pun aku tau gak skit2... aku kan baik dgn senior2 time sekolah dulu... huhuhuhu.... Very Happy ...

aku sokong ketua pemimpin pelajar aku...betul ape ko cakap tue...tapi aku nak tambah sikit jer..takde la dikatakan tak respect cikgu kalau kite tak panggil die cikgu...janji kite senang ngan die...contohnye macam tutor aku 'Miss Eileen'...aku tak panggil die cikgu Eileen..aku just panggil 'Beautiful Eileen'...hhahhaha
Back to top Go down
HelmiAzizi
Superactive Member
Superactive Member
HelmiAzizi

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 6:12 pm

aku xkisah aa kalau nak curse aku ke ape ke..aku cume bgtau pendapat aku aje..aku xpedulik ape org nk ckp...aku penah blaja time allahyarham tuan haji jaafar, malik sohor jd pengetua n last skali pn rusiah....mmg suck la bile pompuan ni rules...time tuan hj jaafar sukan..akademik, mutu pelajar..sume best..heh!
Back to top Go down
Mr BoneZ
Administrator
Administrator
Mr BoneZ

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 6:32 pm

HelmiAzizi wrote:
aku xkisah aa kalau nak curse aku ke ape ke..aku cume bgtau pendapat aku aje..aku xpedulik ape org nk ckp...aku penah blaja time allahyarham tuan haji jaafar, malik sohor jd pengetua n last skali pn rusiah....mmg suck la bile pompuan ni rules...time tuan hj jaafar sukan..akademik, mutu pelajar..sume best..heh!

hoho.. direct siot.. kk, den paham.. masing2 ader pendapat tersendiri aper.. tak boleh salahkan ko.. Very Happy
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 6:35 pm

sir_shay wrote:
ir_zahari wrote:
HelmiAzizi wrote:

aku sokong ketua pemimpin pelajar aku...betul ape ko cakap tue...tapi aku nak tambah sikit jer..takde la dikatakan tak respect cikgu kalau kite tak panggil die cikgu...janji kite senang ngan die...contohnye macam tutor aku 'Miss Eileen'...aku tak panggil die cikgu Eileen..aku just panggil 'Beautiful Eileen'...hhahhaha

YE LA... BEAUTIFUL EILEEN TU PERNAH MENYINARI HIDUP KO DI ZAMAN MUDA KO DULU... HUHUHUHUHU.... LAMA XDGR CITER PASAL EILEEN... DULU SELALU GAK DIA TOLONG AKU COZ AKU KENA AMIK MANDARIN AS 3RD LANGUAGE... DIA LA SIFU AKU KALAU AKU X FAHAM PA PE PASAL MANDARIN NIE... DGR KATA DIA FURTHER MASTER LA NIE... MESTI BERTAMBAH2 CUN+CUTE ANAK MR CHONG NI KAN????
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 6:43 pm

HelmiAzizi wrote:

YANG AKU RAPAT DULU DGN KAK JANNAH, KAK SU AND KAK ZULID... MASA 1998 AKU FORM 2... YE LA... MASA TUE USTAZAH ZABEDAH PUN MMG SUKA CITER PASAL KO... EVERYTHING PASAL KO SUME NYER BAIK2 BELAKA... AKU DULU SELALU MASUK PERTANDINGAN BHGN PENDIDIKAN ISLAM NIE... YG AKU PASTI AKU MASUK KUIZ AGAMA MASA FORM 3 AND FORM 5 DULU... DAPAT MASUK PERINGKAT NEGERI MASA FORM 3 TAPI MASA FORM 5 DAPAT NO.2 PERINGKAT DAERAH... KALAH DGN TEKNIK PD 1 MATA JER... HUHUHUHUHU...
Back to top Go down
ir_zahari
Moderator
Moderator
ir_zahari

Male

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitimeMon Mar 26, 2007 6:55 pm

HelmiAzizi wrote:

SAPE CKP TIME PUAN RUSIAH JADI PENGETUA, AKADEMIK, SUKAN & PERSATUAN XBEST??? KO X AMIK TAU PASAL SDASA KOT AFTER KO TINGGALKAN SDASA??? MASA PN RUSIAH JADI PENGETUA, KITA DAH ADA SKUAD KHAS UTK SUKAN... XKIRA LA SUKAN APE??? ADA PELAJAR PROJEK SUKAN LAGI!!! PASTU MASA DIA JADI PENGETUA, SDASA RANKING NO 1 TAU KAT PD MASA PMR AND SPM... BERAPA TAHUN KELULUSAN SEKOLAH KITA DI TAHAP YG MEMBANGGAKAN... PASTU YG SCORE STRAIGHT A's MASA SPM & PMR BOLEH DIBANGGAKAN... BUDAK MELAYU PLAK TUE... CHINESE DGN INDIAN MMG DAH POWER LA KT SEKOLAH TUE... TAPI TAHAP KECEMERLANGAN DAK2 MELAYU MASA PUAN RUSIAH JADI PENGETUA MMG SUPERB LA... WALAUPUN DIA STRAIGHT, TAPI DIA SENTIASA MEMBELA NASIB ANAK MELAYU YANG KADANG2 LUPA ASAL USUL MASING2... 5 TAHUN AKU KAT SDASA, PUAN RUSIAH MMG MENUNJUKKAN CARA DIA YANG BOLEH DIBANGGAKAN... KALAU X KERANA DIA, TAK TAHU LA SAMPAI BILA DAK2 MELAYU NAK SEDAR DIRI... MMG PN RUSIAH BYK BERJASA DALAM MENINGKATKAN MUTU AKADEMIK, SUKAN & PERSATUAN KAT SDASA TUE...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?   Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci? - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down

Sape cikgu yg ko paling admirer? Paling suke? Paling Benci?
Back to top 
Page 4 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Gambo Cikgu!